polychevsky69  14.08.2008 16:51

ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТІВ!

Сьогодні вранці отримав на електронну адресу цікавого листа, зміст якого пропоную вашій увазі:

 

Шановний Президенте!

 

Напередодні святкування Дня незалежності звертаються до Вас громадяни незалежної держави Україна, які голосували ”за” зміни в державі та ”помаранчеву” команду і Вас особисто з невблаганним проханням зупинити топтання нас, як нації та знищення демократичного електорату, який з використанням силових методів кидається під ноги корумпованого ”Єдиного Центру” в угоду Партії регіонів.

 А хто є очільниками Партії регіонів нам добре відомо, бо їх методи – це життя по поняттях, а не по Закону.

Не є таємницею, що керманич Вашого Секретаріату, не вірячи у Вашу перемогу та перемогу демократичних сил на наступних президентських виборах, уже поклав ”свої яйця у корзину” до Партії Регіонів.

Спільно з фінансовими магнатами ”регіоналів” А.Клюєвим та Б.Колєсніковим кланом Балоги вже приватизоване Закарпаття разом із історичними замками і тільки в результаті оборудки по ”прихватизації” азотного заводу Віткор Балога отримав чистого прибутку на 600 млн. доларів.

Пане, Президенте! Патріоти України благають, зупиніть політичну корупцію!

Балога, маніпулюючи, інтенсивно копає разом із Партією регіонів для Вас і всієї ”помаранчевої” команди глибоку яму, замилюючи Вам очі про ”єдину партію”, адже незабаром ”ЄЦ” успішно увіллється у Партію регіонів.

Механізм приходу до влади Балогою добре апробований на виборах у Мукачевому, Ужгороді та Закарпатті в цілому, де маючи необмежений доступ до електронної системи ”Вибори” отримує вигідний для нього результат голосування.

І тут спрацьовує головна фраза Великого Отця Народів Йосипа Сталіна: ”не головне, хто, як голосує, а головне, хто рахує голоси”.

Патріоти запевняють Вас, що повторення цього ми не допустимо і найближчим часом громадяни України узнають всю правду про відданого закарпатця і лідера ”ЄЦу” Ігоря Криля та його махінації із системою ”Рада” у Парламенті, а також втручання у неї під час голосування при затвердженні Прем’єра та останнє – щодо недовіри Уряду.

Просимо Вас озирнутися та зробити рішучий крок до очищення від людей, які насправді копають Вам яму, і не дбають про українську Державу та її Народ.

 

Віримо у Вас та в Україну! Патріоти процвітання незалежної України

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0


Присоединяйтесь!


Добавить в друзья


Мое меню

sergey_polychevsky.jpg

hiblogger.net polychevsky69polychevsky69Метки


Календарь

Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28