polychevsky69  12.11.2008 14:43

БЕЗПРЕЦЕДЕНТНІ ВИБРИКИ ГЕНЕРАЛА МОСКАЛЯ

Нечуване дійство влаштував генерал Москаль сьогодні під час своєї прес-конференції, яка відбувалася в інформагенції "Лігабізнесінформ".

Журналісти стали очевидцями "демократії" від пана генерала, який намагався довести власну непричетність до корупційних та протиправних дій. Всім здалося, що на дворі не ХХІ століття у незалежній Україні, а 1937 рік в СРСР, оскільки навіть в режимних державних установах міліціянти не роблять того, що вони витворяли під час прес-конференції, перевіряючи документи та кишені у журналістів. Мотивація по-міліцейськи тупа, "очікуємо провокацій". Невідомо, хто мав би зазіхати на Москаля, але те, що "позитивної преси" (за виключенням замовленої) Москаль за результатами заходу не отримає, то це однозначно. Людям не подобається, коли під час публічного заходу порушують їх конституційні права та свободи. Під час прес-конференції Москаль повідомив, що він особисто подав два позови про захист честі і гідності проти Валентина Наливайченка загальною сумою на 400 тисяч гривень та один – проти Тиберія Дурдинця на 150 тисяч гривень, а також продемонстрував лист з Генеральної прокуратури про нібито відсутність претензій до нього. Однак, журналісти прослухавши вказане, почали задавати зустрічні запитання щодо конкретних епізодів протиправної діяльності Москаля, на що Геннадій Москаль несподівано емоційно відреагував і на диво журналістів, які прагнули уточнень та фактів, піднявся з місця і залишив конференц-зал. Ще більші порушення відбувалися під стінами інформагенції, де Москаль намагався використати міліцію і "Беркут" для розправи з представниками молодіжних антикорупційних організацій, які учора пікетували СБУ, вимагаючи оприлюднення списків корупціонерів, а сьогодні вистежили корупціонера Москаля з його прес-конференцією.
          
Таку кількість "готових до бою" міліцейських бойовиків, як сьогодні перед будівлею "ЛігаБізнесІнформ" на вулиці Шамрила, зазвичай Луценко збирає на урочистості з нагоди Дня Незалежності України. Мабуть для керманича МВС це співставні події, оскільки "відбілювання Москаля" – справа "честі" для всієї "Народної самооборони". До беззахисних молодих активістів антикорупційного руху міліція віднеслась, як до закінчених кримінальних злочинців. Їх спочатку намагалися відтіснити, а потім навіть застосували гумові кийки. Ганьба Луценку! Ганьба Москалю! Корупціонерів і перевертнів у погонах – ЗА ГРАТИ!!! ГІДРА КОРУПЦІЇ МАЄ БУДИ ПОДОЛАНА І ПОКАРАНА!


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0


Присоединяйтесь!


Добавить в друзья


Мое меню

sergey_polychevsky.jpg

hiblogger.net polychevsky69polychevsky69Метки


Календарь

Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28